'Deze gretigheid heb ik jaren gemist'

'Deze gretigheid heb ik jaren gemist'

1 reactie 1
Bron: FR-Fans.nl
Foto: PRO SHOTS / Kay Int Veen
Auteur: Jesper

Feyenoord krijgt veel lovende kritieken, zelfs Kenneth Perez was zowaar positief over de Rotterdammers in Dit was het Weekend. De Analist heeft altijd een maar aan zijn verhaal, nu was dit niet het geval. Ook redacteur Jesper heeft genoten van Feyenoord.

Jesper raakte dit weekend zelf geblesseerd in zijn wedstrijd en daarom was zijn moeder eten aan het preppen. De redacteur was even afgeleid en heeft de eerste tien minuten daarom gemist. Ondertussen hoorde hij zijn altijd kritische vader genieten op de bank. ´Sow, 2-0 na 10 minuten tegen FC Utrecht. Wij gaan kampioen worden', klonk het vanuit de woonkamer. 

Na de eerste tien minuten heeft hij geen minuut meer gemist en genoten van dit Feyenoord. 'De kansen en het voetbal van dit Feyenoord is echt genieten.' Na 30 minuten dribbelde Anis Hadj Moussa op vergelijkbare manier als bij de 1-0 de zestien meter binnen, om vervolgens zijn tweede goal te maken. 'Het is goed dat we hem niet verkocht hebben', zei Jesper tegen zijn vader. Volgens hem kan hij een dragende factor voor dit Feyenoord worden.  

Door zijn blessure kan de redacteur waarschijnlijk even niet naar De Kuip. Hij baalt hier enorm van, na enkele minuten legde Valente aan voor de 4-0 vanaf elf meter. 'Voor dit Feyenoord zou ik een seizoenskaart aanschaffen.' Toen Feyenoord na de 4-0 als een gek af begon te jagen begon hij spontaan te lachen. 'Dit is toch niet normaal, deze gretigheid heb ik jaren gemist', zei hij tegen zij vader. 

Na de wedstrijd keek hij naar zijn moeder. Ze is geen grote voetballiefhebber maar zag aan Jesper dat hij had genoten. 'Zal ik alvast een hotel bij de Coolsingel boeken', vroeg ze al lachend aan zijn zoon. Hij reageerde enigszins sarcastisch, 'Heb je dat nog niet gedaan dan.' 

Lees ook