'Wat de eerste helft gebeurde, was schrikbarend'

'Wat de eerste helft gebeurde, was schrikbarend'

Bron: FR-Fans.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Op het vervelende tijdstip van 20:00 uur op de zondagavond trad Feyenoord aan in Deventer, tegen Go Ahead Eagles. Na een zware wedstrijd die in de laatste minuten verloren ging in Stuttgart, gingen de Rotterdammers op zoek naar revanche. Het werd allesbehalve revanche. In Terugblikken met kijken we samen met Ramon, redacteur bij FR-Fans.nl, terug op de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles.

Feyenoord begon prima aan de wedstrijd in Deventer, zo zag Ramon. 'De eerste duels werden gewonnen en Hadj Moussa schoot op de lat. Daarna was het huilen met de pet op.' Feyenoord verloor veel duels, werd zelfs een beetje overlopen en kreeg door een overtreding van linksbuiten Leo Sauer een penalty tegen.  

'Die bal moet daar weg, je gaat geen schaar doen in je eigen zestien. De overtreding was heel licht, maar je mag überhaupt niet in die situatie komen.' Mats Deijl benutte de penalty en zette zo Go Ahead Eagles op een 1-0 voorsprong. Feyenoord bleef slecht voetballen en mocht van geluk spreken dat het niet meer goals tegen kreeg. 'Wat de eerste helft gebeurde, was schrikbarend. Feyenoord zakte ver door de ondergrens.'

In de rust kwamen Sem Steijn en Aymen Sliti in de ploeg. Dit zorgde ervoor dat Go Ahead Eagles zich voornamelijk beperkte tot verdedigen. Ondanks het overwicht van Feyenoord kreeg het de 2-0 tegen. 'De ruimtes die Feyenoord weggaf, dat kan niet op dit niveau.' Dankzij een late goal werd het nog wel 2-1, maar het kwaad was al geschied. Feyenoord verloor wederom punten en staat nu tweede, op drie punten achterstand van PSV.

'Dat je verliest kan een keer gebeuren, maar niet op de manier waarop.' Feyenoord speelt op 23 november thuis tegen NEC. Om 14:30 uur wordt er afgetrapt in De Kuip.

Lees ook