'Feyenoord haalt Tabiri binnen'

'Feyenoord haalt Tabiri binnen'

7 reacties 7
Bron: 1908.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Lars

De transfer van Kwame Tabiri is rond volgens 1908.nl. De Ghanese middenvelder maakt de overstap van FC Dordrecht naar Feyenoord na snelle onderhandelingen. Naar verwachting zal hij zich voegen bij de selectie van Jong Feyenoord. 

De defensieve middenvelder kost Feyenoord 400.000 euro, wat betaald wordt over twee termijnen. Daarbovenop heeft FC Dordrecht een doorverkooppercentage van 20% weten af te dwingen. Feyenoord heeft snel moeten handelen, omdat Go Ahead Eagles ook geïnteresseerd was in de speler. Go Ahead Eagles trainer Melvin Boel werkte vorig seizoen nog samen met Tabiri bij FC Dordrecht. 

Tabiri kwam afgelopen seizoen twaalf keer in actie in de Keuken Kampioen Divisie. De eerste elf keer als invaller. In de laatste speelronde kreeg hij zijn eerste basisplaats in de met 4-1 gewonnen wedstrijd tegen FC Volendam. Gedurende de Play-offs kwam de Ghanees vier keer in actie. Drie keer als invaller. In de laatste wedstrijd tegen Willem II mocht hij starten, maar moest hij het veld binnen een uur verlaten met een blessure. 

Lees ook