'Herstel de relatie met de supporters en maak van onze club weer een warme volksclub'

'Herstel de relatie met de supporters en maak van onze club weer een warme volksclub'

In zijn column op de website van het Algemeen Dagblad gaat Wessel Penning in op het vertrek van technisch directeur Martin van Geel bij Feyenoord. Penning verwacht niet dat het vertrek van Van Geel het gat tussen Feyenoord en Ajax en PSV direct zal dichten.


'Het zal voor zijn opvolger al niet makkelijk worden om zijn prijzenjacht - twee bekers, één kampioenschap in acht jaar - te overtreffen, hoe weinig bijzonder zo'n score voor een grote club als Feyenoord ook is', aldus Penning tegen het Algemeen Dagblad. 'Maar wat het opstappen van Van Geel wel gauw kan brengen, is wat broodnodige warmte.'

Penning richt zich in zijn column in het speciaal nog op algemeen directeur Jan de Jong. 'Maar hier even een goedbedoeld advies van een simpele fan aan voorzitter Jan de Jong, die nu een nieuwe technisch directeur kan aanstellen en dus Feyenoord wat meer naar zijn hand kan gaan zetten: Herstel de relatie met de supporters en maak van onze club weer een warme volksclub. Dan komen er op een dag vanzelf weer successen.'

Lees meer over:

Discussieer mee! 42 reacties

Gast7452720062

Je plaatst een bericht als Gast7452720062