Beide mannen vonden het een slechte wedstrijd. Van Hanegem komt bijna elke week tot de conclusie dat hij geen voetbal ziet, dat er geen idee achter zit. "Dat is heel gek om te zien. Ik moet eerlijk zeggen ik heb een hele tijd gevoetbald op elk niveau. Over het algemeen heb ik meer gezien als vaak bij sommige elftallen nu. Hoe gek dat ook klinkt. Ik laat me niet gek maken als ik voetballer ben, en het loopt niet, dan ga ik niet dingen blijven doen die van de trainer moeten. We moeten juist voetballen, en dat zit er niet in."
Feyenoord won afgelopen zondag met 0-1 van FC Utrecht. Een belangrijke overwinning voor de ploeg van Robin van Persie, dat de afgelopen periode vaak verloor of gelijkspeelde. In de Willem & Wessel podcast van Voetbalprimeur bespreken beide heren de wedstrijd nog even na.
Politie
Later in de podcast gaan de heren op individuen in. Het begint over Mats Deijl, waarover Van Hanegem niet al te positief is. Of.. "Hij kan hartstikke leuk.. kletsen. Het is een hele lieve jongen." Dit geeft aan dat Van Hanegem niet tevreden is met de prestaties van Deijl. Ook was er nog een discussie tussen Jeremiah St. Juste en Sem Steijn, waarin St. Juste met allerlei handgebaren wat aan de Hagenees duidelijk wilde maken. Over eerstgenoemde is Van Hanegem duidelijk: "Die moet bij de politie."
Wellenreuther
Ook over Timon Wellenreuther is De Kromme niet positief. Hij pakte als doelman tegen FC Utrecht zijn vijfde gele kaart, waardoor hij geschorst is tegen Go Ahead Eagles. Dit gebeurt keepers normaal gesproken niet vaak. "Hoe kan je nou vijf keer een kaart krijgen als keeper? Het is wel gek he.. dat is heel raar."