'Oud-Feyenoorder niet aan de slag bij RSCA Anderlecht'

'Oud-Feyenoorder niet aan de slag bij RSCA Anderlecht'

5 reacties 5
Bron: Vi.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Youri

John Dahl Tomasson wordt niet de nieuwe trainer van RSCA Anderlecht. De oud-Feyenoord spits stond even flink bovenaan de lijst en alle seinen leken op groen te staan, maar de 47-jarige trainer heeft besloten om niet bij de Belgische club te tekenen. Dat meldt Voetbal International.

Tomasson zou dicht bij een akkoord zijn geweest, meldde het medium vroeg in de ochtend. De reden waarom de Deen afgehaakt is, zou ermee te maken kunnen hebben dat het intern nogal rommelt bij de club. Ook is er nog altijd geen technisch directeur aangesteld, iets wat geen ideale situatie is om als trainer bij een club te beginnen. RSCA Anderlecht staat op dit moment vierde in de Belgische Jupiler Pro League. 

Trainersloopbaan

De Deen was beschikbaar omdat hij vorig jaar werd ontslagen bij de nationale ploeg van Zweden. Daarvoor is hij twee keer kampioen geworden met Mälmo FF. Tussendoor is hij nog trainer geweest van Blackburn Rovers en vóór zijn tijd bij Mälmo FF was hij assistent-trainer van de Deense nationale ploeg. In Nederland heeft hij bij Vitesse, Roda JC en Excelsior een trainers of assistent-trainersfunctie bekleedt.

Deze week kwam er wel goed nieuws voor de familie Tomasson. Bij Feyenoord heeft zijn zoon Luca Dahl Tomasson zijn eerste profcontract getekend bij Feyenoord. Tomasson is nu tot medio 2028 verbonden aan de club.

Lees ook