Robin van Persie was afgelopen vrijdag op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen SC Heerenveen al lovend over de kwaliteiten van Sliti. De trainer van Feyenoord gaf aan dat het zo maar zou kunnen dat de aanvaller snel speelminuten zou maken.

Aymen Sliti en Jan Plug zitten vanaf nu in de officiële selectie van Feyenoord, zo meldt Feyenoord op X. Sliti viel afgelopen zaterdag nog in, tijdens de wedstrijd in De Kuip tegen SC Heerenveen.
Ook Plug zat zaterdag bij de wedstrijdselectie. De jonge verdediger viel niet in. Feyenoord heeft de komende periode met wedstrijden in zowel de Eredivisie als de Europa League een druk programma. De Rotterdammers spelen komende woensdag tegen Fortuna Sittard en komende zondag staat de wedstrijd tegen AZ alweer op het programma.
Officially joined the squad 📈
— Feyenoord Rotterdam (@Feyenoord) September 15, 2025
👏 Aymen Sliti & Jan Plug pic.twitter.com/0wE1Hkx588
Lees meer over