'Feyenoord gaat voor spits van SL Benfica'

'Feyenoord gaat voor spits van SL Benfica'

Feyenoord is concreet geworden voor Casper Tengstedt, zo schrijft Feyenoord Transfermarkt op X. De Deense spits moet overkomen van SL Benfica.

Tengstedt is een 25-jarige spits die sinds 2023 uitkomt voor SL Benfica. Daar moet hij meestal genoegen nemen met een reserverol, aangezien Vangelis Pavlidis de onbetwiste eerste spits van de Portugezen is. Tengstedt ziet een overstap naar Feyenoord zitten.

Tengstedt heeft een contract tot medio 2028 en heeft een geschatte marktwaarde van zes miljoen euro. SL Benfica kocht hem in januari 2023 voor zeven miljoen euro van het Noorse Rosenborg. Afgelopen seizoen speelde de Deen op huurbasis voor Venezia, waar hij in 26 wedstrijden goed was voor 7 goals en 2 assist. Voor Benfica speelde hij tot tusver 35 wedstrijden, waarvoor hij 4 keer het net wist te vinden en 7 assists gaf.

Feyenoord lijkt de voorhoede te willen versterken. De Rotterdammers zouden ook interesse hebben in El Bilal Touré. De aanvaller staat onder contract bij Atalanta Bergamo en zou een buitencategorie speler zijn. De laatste dagen is het rustig rondom de eventuele komst van de aanvaller.

De Rotterdammers lijken daardoor nu door te schakelen en Casper Tengstedt proberen naar De Kuip te halen.

Lees ook