
Zondag treffen AZ en Feyenoord elkaar in Alkmaar. Pascal Jansen, hoofdtrainer van AZ, blikt in gesprek met AZ Media alvast vooruit op de wedstrijd, nadat er donderdag met 1-0 werd verloren van Apollon Limassol. De hoofdtrainer van AZ weet dat Feyenoord nog zoekende is na de metamorfose in de selectie. "Feyenoord is een ploeg in wederopbouw. Het opbouwen van een nieuwe, succesvolle ploeg kan met vallen en opstaan gaan. Buiten kijf staat dat ze een goede selectie hebben met goede spelers." Het verlies in Cyprus heeft volgens Jansen leermomenten die AZ kan gebruiken tegen Feyenoord. "We hebben zin om ons weer te meten met een goede ploeg."
Lees meer over
als het aan iedereen ligt blijf feyenoord bezig met een opbouw tot ze straks 10 punten verliezen kwaliteit spelers horen Direct te staan en kunnen inzetbaar zijn voor hun club.
Jansen het wordt tijd voor een nederlaag voor jullie morgen Barry.
Zo is dat
Knap van Jansen hoe hij weer presteert. Een no nonsens trainer die misschien nog wel meer in z'n mars heeft dan Slot
Jansen heeft nooit hoeven doen wat Slot nu al voor de tweede keer laat zien. Vorig jaar kostte het hem een half jaar om 4 basisspelers te vervangen ten opzichte van het seizoen daarvoor. Best knap hoe AZ presteert dit seizoen, tot op heden. Maar om Jansen nu al zo op te hemelen, gaat me wat te ver.