Hadj Moussa minder lang geschorst dan geëist

Hadj Moussa minder lang geschorst dan geëist

18 reacties 18
Bron: Feyenoord.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Anis Hadj Moussa is geschorst tegen Fortuna Sittard, maar kan zondag wel spelen tegen AZ. Dit maakte Feyenoord bekend op de eigen website. Huisjurist Joris van Benthem heeft zijn best gedaan om de schorsing te verlagen.

Hadj Moussa is naar aanleiding van zijn rode kaart tegen SC Heerenveen afgelopen zaterdag door de tuchtcommissie voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk. Dit betekent dat de vleugelaanvaller het duel van woensdagavond tegen Fortuna Sittard mist en hij komende zondag, wanneer Feyenoord op bezoek gaat bij AZ, weer beschikbaar is.

Schikkingsvoorstel

Hadj Moussa kreeg aanvankelijk een schikkingsvoorstel van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, na het voorval op zaterdagavond met tegenstander Vasilios Zagaritis van sc Heerenveen. Omdat Feyenoord en Hadj Moussa dit schikkingsvoorstel niet accepteerden, kwam de zaak voor bij de tuchtcommissie. Op de spoedzitting in Zeist maandagavond, verhoogde de aanklager betaald voetbal de eis naar drie duels schorsing onvoorwaardelijk. De tuchtcommissie betaald voetbal verlaagde de straf uiteindelijk tot twee duels schorsing voor Hadj Moussa, waarvan één voorwaardelijk.

Lees ook