De aanval van Feyenoord staat dit seizoen anders dan vorig seizoen. Valente staat hangend op linksbuiten, en strooit met mooie steekpasses. Op rechtsbuiten heeft Feyenoord met Anis Hadj Moussa iemand die in uitstekende vorm verkeert en totaal anders speelt dan Valente. Dat is volgens de Analisten iets wat elkaar goed aanvult. Wel zijn ze benieuwd hoe Feyenoord het wegvallen van Luciano Valente op die positie op zou vangen.
Geert den Ouden, Romano Denneboom, Dennis van Eersel en Bart Nolles bespreken in FC Rijnmond de laatste ontwikkelingen rondom Feyenoord. De aanval van Feyenoord staat anders dan vorig seizoen. Het heeft kwaliteiten, maar ook zwaktes. Deze worden aan bod gebracht in het programma van Rijnmond.
De man in vorm bij Feyenoord
Anis Hadj Moussa wordt belicht tijdens FC Rijnmond. De Algerijn is de laatste weken in vorm, de buitenspeler neemt Feyenoord de laatste week op sleeptouw. Ondanks de impact van de buitenspeler zien de heren aan tafel ook een kritiekpuntje 'Hij heeft soms oogkleppen op.'
Sparen van belangrijke spelers
Van Eersel ziet de impact van Hadj Moussa maar weet niet of van Bronckhorst de buitenspeler moet sparen. De analist heeft hiervoor de data nodig en is van mening dat je niet zomaar een van je beste spelers kan sparen, dit omdat het in eerdere wedstrijden van Feyenoord ook wel eens verkeerd uit heeft gepakt. Van Eersel is het hier niet mee eens, de voormalig voetballer is van mening dat spelers met het drukke schema niet een heel seizoen kunnen presteren.
De spitspositie is een zorgenkindje voor Feyenoord
Nacho Ferri is na het vertrek van Ayase Ueda de eerste spits van Feyenoord geworden. De Spanjaard speelt alles, dit omdat Feyenoord geen andere optie heeft in de spitspositie. Dit is volgens Van Eersel een kritiek puntje. 'Dat is een probleem in de selectie van Feyenoord', aldus de verslaggever.
Van Eersel ziet Sem Steijn als potentiële tweede spits, hiermee trekt hij een vergelijking met Noah Noujoks van Excelsior. In het begin van het seizoen gaf Giovanni van Bronckhorst aan Steijn niet als spits te zien. Gaoussou Diarra stond volgens de trainer eerder op de lijst als spits als Steijn. Van Eersel komt echter met een pijnlijke conclusie. 'Ik denk dat Van Bronckhorst nu anders kijkt naar Diarra als in het begin van het seizoen, hij is gewoon niet goed genoeg.'