Feyenoord haalde afgelopen zomer Jordan Bos naar De Kuip. De linksback kwam voor een paar miljoen euro over van KV Westerlo en groeide al snel uit tot een belangrijke speler voor Feyenoord. Niet alleen in Rotterdam was hij belangrijk, ook voor het Australische nationale elftal is hij enorm belangrijk geweest dit seizoen.
Aanvallend ingestelde back met vier doelpunten
In gesprek met ESPN vertelt Bos over hoe het nu met hem gaat. "Het is een mooie tijd. Ik ben op de juiste plek en ik heb het naar mijn zin. We gaan ook naar het WK dus ik heb een mooi vooruitzicht", aldus de linksback. Of toch linksbuiten? "Het maakt mij niet uit om linksbuiten te spelen, ik ben blij om te spelen."
Bos is gewend als linksback aan te vallen, maar toch voelt het anders. "Het is een beetje anders. Ik hou ervan om van achteruit op te komen en als linksbuiten ben je daar al. Je kan het wel vergelijken en ik dacht dat je als linksback veel rende maar als linksbuiten is dat ook wel hoor", lacht hij.
Volgend seizoen Champions League voetbal in Rotterdam
Feyenoord heeft inmiddels de tweede plek veiliggesteld. Vanuit de media en supporters klonk er een hoop kritiek op de manier waarop. "Het was stressvol, het is belangrijk voor de club. Het was intens, maar we zijn er om te voetballen en dat doen we. We wilden allemaal dolgraag de Champions League halen."
Bos was vanaf kindsafaan al Feyenoord-supporter, dus dat hij voor Feyenoord mag spelen is een droom die uitkwam. Hij wist dan ook van tevoren wel hoe groot de club was en dat de media er kort op zit. "Ik ben ermee opgegroeid. Als je dan eenmaal hier bent en het van dichtbij meemaakt, is het nog meer dan je had kunnen verwachten."