'Tomasson wordt opgevolgd door Feyenoord-target'

'Tomasson wordt opgevolgd door Feyenoord-target'

4 reacties 4
Bron: Ad.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson werd dinsdag ontslagen als bondscoach van Zweden. De Deen kreeg veel kritiek te verwerken en zijn positie leek onhoudbaar. De Zweden verloren in de WK-kwalificatie van Zwitserland en Kosovo. Dat kostte de sympathieke Tomasson uiteindelijk de kop. Het Algemeen Dagblad meldt nu dat er een opvolger is en die naam is geen onbekende bij Feyenoord.

Niemand minder dan Graham Potter zou namelijk de opvolger van Tomasson moeten worden. De 50-jarige trainer werd ook meermaals aan Feyenoord gelinkt toen Arne Slot vertrok. Uiteindelijk werd het Brian Priske, de rest is geschiedenis. Maar Potter is een bekende in Zweden.

Geschiedenis

Van 2011 tot 2017 werkte de trainer bij Östersunds FK. Hij ging met deze ‘nietszeggende club’ van het vierde niveau naar het hoogste niveau in Zweden. Sterker nog in 2017 werd de nationale beker gewonnen en daarna werd er zelfs Europa League gespeeld.

Het AD vertelt verder: “De afgelopen zeven jaar werkte Potter in eigen land voor Swansea City, Brighton & Hove Albion, Chelsea en West Ham United. Dankzij zijn snelle ontslag bij zowel Chelsea (na 31 duels) als West Ham United (25 duels) verdiende Potter vele miljoenen.”

Lees ook