‘Dit is de mooiste actie van het jaar’

‘Dit is de mooiste actie van het jaar’

1 reactie 1
Foto: Pro Shots
Auteur: Rowan

Feyenoord kwam zondag niet langs AZ. De Rotterdammers moesten genoegen nemen met een 3-3 gelijkspel. Er waren meerdere spelers aan de kant van Feyenoord die positief opvielen. Zoals Luciano Valente, die erg belangrijk was met zijn passes. Maar ook Anis Hadj Moussa deed het goed, vooral in de ogen van de heren van Vandaag Inside, dat te zien is op SBS6.

Niet alles lukt

‘Hij wordt verguisd, maar er gaat altijd dreiging van uit’, trapt Johan Derksen af in Vandaag Inside, dat te zien is op SBS6. De oud-eindredacteur van de Voetbal International is te spreken over de vleugelspeler van Feyenoord. Volgens hem moet je het dan ook accepteren dat niet alles lukt. René van der Gijp ziet dit ook. Hij denkt dat een spits hier gek van zou kunnen worden, maar sluit zich aan bij Derksen.

Actie van het jaar

Hadj Moussa had één actie in de wedstrijd die zeker is blijven hangen bij de tafelgasten van VI. In de 63ste minuut nam de Algerijn zeer behendig de bal mee langs de lijn. ‘Dit is de mooiste actie van het jaar’, zegt René van der Gijp. ‘Doe je het met niemand in de buurt, kan je hem ook zo meenemen’, gaat Van der Gijp verder. ‘Maar hij doet het echt met iemand op een halve meter afstand van hem, dat vind ik echt knap.’

Lees ook