'Ik vond het helemaal niet prima'

'Ik vond het helemaal niet prima'

10 reacties 10
Bron: ESPN
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

In Goedemorgen Eredivisie, van ESPN, wordt de wedstrijd van Feyenoord tegen SC Heerenveen nabesproken. Bram van Polen en Hans Kraay jr. laten zich uit over de wedstrijd van Feyenoord.

Luciano Valente speelde een goede wedstrijd en laat steeds meer zijn kwaliteiten zien. De vraag was of Van Polen daar nog verbaasd over is. “Nee, eerlijk gezegd niet”, zegt hij. “Dat zag je vorig jaar al bij FC Groningen. Hij speelde nu wat lager, meer als een acht. Hij kan vanuit het middenveld versnellen en dan heeft hij ook nog eens power. De ballen die hij geeft zie je niet zo veel meer in de Eredivisie.” Naast zijn voetballende kwaliteiten is de oud-voetballer ook onder de indruk van de stijl van Valente. “Zijn stijl is ook mooi. Hij loopt mooi, dat is wel echt heel lekker om naar te kijken.”

Kraay jr. was het niet eens met Robin van Persie na de wedstrijd. “Ze hebben grotendeels tien-tegen-tien gespeeld. Toen stonden ze gewoon met de rug tegen de muur. Ik vond het helemaal niet prima.” Ook de rode kaart van Anis Hadj Moussa werd nog besproken. Aan tafel waren ze het er eigenlijk wel met elkaar over eens dat geel voldoende had geweest, maar het was dan wel “donkergeel”.

Verder hadden de analisten nog complimenten over voor het centrale duo van Feyenoord. Tsuyoshi Watanabe en Anel Ahmedhodžić speelden weer een sterke wedstrijd. “Daar komt niet veel doorheen, hè”, zegt Van Polen.

Lees ook