Bueno over Van Persie: 'Hij gaf het team een boost die we nodig hadden'

Bueno over Van Persie: 'Hij gaf het team een boost die we nodig hadden'

6 reacties 6
Bron: YouTube
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Hugo Bueno heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord al gespeeld. De huurspeler keert binnenkort terug naar Wolverhampton Wanderes en het is nog maar de vraag of Feyenoord gaat proberen om hem opnieuw vast te leggen. Op het YouTube-kanaal van Wolves blikt Bueno in een interview terug op zijn tijd bij Feyenoord.

Na afloop van de 4-0 zege op PEC Zwolle sprak Wolves met hun verhuurde linksback. Bueno had het goed naar zijn zin bij Feyenoord. 'Het is heel goed. Ik heb het heel erg naar mijn zin hier. Alles is goed, vanaf het moment dat ik hier kwam,' aldus Bueno. Hij vervolgde met hoe hij zijn eerste weken bij Feyenoord beleefde: 'Het ging zo snel. Ik herinner me de eerste week dat ik er was. Ik ging meteen naar het team. Ik wist dat dit een club is die veel wedstrijden moet winnen. Ik herinner me dat we de eerste wedstrijd gelijkspeelde en dat we de volgende moesten winnen. Dat was ook mijn debuut. Ik werd meteen in het team geplaatst en het voelde erg goed, dus ik heb er erg van genoten.'

Even later beschreef Bueno hoe het was om te trainen onder Robin van Persie. 'Het is schitterend. Hij gaf het team een boost die we nodig hadden. Soms heb je deze veranderingen nodig om deze intensiteit te krijgen en de speler die hij is geweest is echt geweldig. Het is denk ik voor het hele team goed geweest. Toen hij kwam gaf hij ons wat we nodig hadden.'

Wolves sprak ook even met Van Persie. De trainer was positief te spreken over zijn huurspeler. 'Hij ontwikkelt zich erg goed. Hij heeft een heel goede intensiteit in alles wat hij doet. Hij geeft 100 procent tijdens elke trainingsessie en elke wedstrijd. Hij is één van die spelers die ik altijd in mijn gedachte heb, in de zin van: ik weet dat ik op hem kan vertrouwen. Hij geeft altijd 100 procent en hij heeft een heel goede drive naar voren. Hij kan belangrijk zijn in onze aanvallende speelwijzes, maar natuurlijk ook verdedigend is hij heel goed,' aldus Van Persie.

Lees ook