'Ik denk dat hij weggaat, dat moet bijna'

'Ik denk dat hij weggaat, dat moet bijna'

19 reacties 19
Bron: YouTube
Foto: Pro Shots
Auteur: Nick

In de podcast op het youtubekanaal van Boskamp & Kleine Gijp hebben Jan Boskamp en Nicky van der Gijp over het eventuele blijven van Hugo Bueno.

Er  gaan geruchten rond dat de gehuurde linksback  van Wolverhampton nog een jaar in Rotterdam-Zuid blijft. Dat zou wel betekenen dat Feyenoord drie linksbacks in de gelederen heeft volgend seizoen. Als de geruchten waar blijken te zijn dan dan moet er iemand weg. En dat zou best wel eens Quilindschy Hartman kunnen zijn. ‘Ik denk dat er iets achter zit’, zegt Van Der Gijp. ‘Ik denk dat hij weggaat, dat moet bijna, het kan bijna niet dat je Bueno gaat huren als je al Hartman en Gijs Smal hebt.’  

Boskamp ziet Hartman wel graag blijven. ‘Ik zou altijd voor Hartmannetje kiezen’, zegt Boskamp. Al vindt ook hij de situatie ingewikkeld. ‘Je hebt drie mensen, eentje ga je huren en dan heb je er nog twee’, gaat Boskamp verder. ‘Die ene is geblesseerd geweest maar die speelde wel in het Nederlands Elftal.’

De 23-jarige Hartman heeft nog een contract tot medio 2026. Dat betekent dat vanaf volgend seizoen hij nog maar één jaar verbonden is aan de Stadionclub.

Lees ook