Wellenreuther: 'Ik kan hier niet blijer om zijn'

Wellenreuther: 'Ik kan hier niet blijer om zijn'

16 reacties16
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Feyenoord maakte woensdagochtend de contractverlenging van Timon Wellenreuther. Door het nieuwe contract blijft de doelman aan de club verbonden tot medio 2027.

In een interview vertelt Wellenreuther waarom hij heeft gekozen om zijn contract, dat nog tot medio 2025 liep, te verlengen. 'De afgelopen twee seizoenen waren een mooie reis', aldus Wellenreuther in een interview dat is geplaatst op de YouTube pagina van Feyenoord. 'Ik denk dat wij het als team heel goed gedaan hebben. Ik ben blij dat ik nog een aantal jaar door kan gaan. Ik kan hier niet blijer om zijn. Het vertrouwen wat de directie mij geeft. De trainer, de staf en ook de supporters van Feyenoord. Hoeveel zij van Feyenoord en het team houden. En hoe zij ons steunen, dat is ongelofelijk. Daar ben ik echt blij mee. Ook hoe zij mij steunen waren belangrijke redenen om hier te blijven.'

Wellenreuther is ook blij met de steun van de supporters. 'Als speler heeft dat veel effect omdat het mij veel vertrouwen geeft. Ik ben er blij mee en waardeer de steun die ze mij geven. En als persoon voel je hun vertrouwen en dat maakt mij erg blij.' De doelman kijkt positief naar de voorbereiding tot nu toe. 'We hebben een nieuwe trainer en iedereen geeft 100%. En dat is heel belangrijk. Je kunt zien dat we een goed team hebben. Het belangrijkste is de teamgeest. Dat proberen we te doen en dat gaat naar mijn idee heel goed. En de nieuwe spelers proberen het ook te integreren. We doen ons best en dat gaat naar mijn idee heel goed. Je hebt tijd nodig om er aan te wennen. Maar we zijn goed op weg.'

De doelman wordt gevraagd naar de doelen voor het nieuwe seizoen. 'Alles is mogelijk in de voetballerij. Ik wil niet gaan spreken over prijzen maar ik wil een goede seizoensstart hebben en dan kijken waar het eindigt. Onze ambitie is om te spelen voor top 2. We zullen zien wat er gaat gebeuren na twee goede seizoenen.'

Lees meer over
Lees ook
Populairste reactie op dit artikel
  • SanSiro1970 zegt 2966+

    Twee eerste keepers, of heeft Bijlow andere plannen? Twee keepers van dit kaliber in een club is wel een verspilling van talent.

    Meer reacties
Discussieer mee!
16 reacties
Je plaats een bericht als Gast495354364
sce
sceavian zegt 2986+
een jaar geleden

2 keepers voor het zelfde doel. Volgens mijn mening is dat niet juist, volgens mijn bescheiden mening is er maar 1 die op doel moet staan. En dat is Wellenreuther. Voor mij althans geen discussie mogelijk. Ik vind nl dat Feyenoord gebaat is met een goede keeper, en dat is iig geen Bijlow.

dja
djangonr1 zegt 3419+
een jaar geleden

Beste nieuws, de dag begint geweldig.

Jea
Jeannette zegt 445+
een jaar geleden

Net als Timon kan ook ik niet blijer zijn.

los
loshama zegt 1628+
een jaar geleden

Ook wij zijn hier erg verheugd over

G
Gast857528387 zegt
een jaar geleden

Tja, de vraag is dan, wat gebeurd er met Bijlow? Na het EK gaan we het horen.

G
Gast583746435 zegt
een jaar geleden

Die zal wel vertrekken. Hij heeft nu al een paar weken op de bank gezeten en dat wil hij niet bij Feyenoord nog eens doen. Hij weet dat Wellenrheuter het goed gedaan heeft.

G
Gast597531851 zegt
een jaar geleden

Hij is bijna net zo blij met zijn verlenging dan ik

G
Gast323025068 zegt
een jaar geleden

Die Friske is revolutionair.. Die speelt 2-3-3-3.. Super gebalanceerd

G
Gast288343393 zegt
een jaar geleden

Denk dat Bijlow 2e keeper gaat worden, van Liverpool of Manchester United.

G
Gast157342957 zegt
een jaar geleden

het is op varkenoord alom bekend dat er enorm veel interesse is voor bijlow en dat men verwacht dat hij vertrekt. terecht, bijlow is gewoon onze beste keeper en die wil ook wel eens echt pieken gaan sleuren, wss als 2de doelman ergens in engeland.

San
SanSiro1970 zegt 2966+
een jaar geleden

Twee eerste keepers, of heeft Bijlow andere plannen? Twee keepers van dit kaliber in een club is wel een verspilling van talent.

G
Gast955519410 zegt
een jaar geleden

Aan de andere kant, SanSiro, Feyenoord kan niet talentvol genoeg zijn!

San
SanSiro1970 zegt 2966+
een jaar geleden

Goed voor Feyenoord om twee eerste klas doelmannen te hebben. Maar een verspilling van talent voor de eerste klas keeper die tweede doelman wordt.

San
SanSiro1970 zegt 2966+
een jaar geleden

@paul69 : naar Ajax?

G
Gast120584901 zegt
een jaar geleden

Schei toch uit man!

G
Gast653324171 zegt
een jaar geleden

Wat is dit nou weer πŸ˜‚ Een topclub moet twee goede keepers hebben, net zoals elke andere positie dubbel bezet moet zijn met bijna gelijkwaardige spelers. Ik snap dat het nog een beetje wennen is dat Feyenoord weer een topclub is Γ©n geld op de bank heeft.