'Deze transfer is een niet te onderschatten hoogtepunt in de geschiedenis van onze club'

'Deze transfer is een niet te onderschatten hoogtepunt in de geschiedenis van onze club'

Patro Eisden Maasmechelen maakt op de eigen club website ook melding van de overgang van Anis Hadj-Moussa naar Feyenoord. Daar melden ze een uitgaand transferrecord voor de club en de tweede hoogste uitgaande transfersom ooit voor een club uit Challenger Pro League. Een historisch moment voor de club.

De club is ontzettend trots op de overgangn van Hadj-Moussa die zich als een razende ontwikkelt. In de winterstop stapte hij over naar Vitesse en ook daar liet hij direct van zich spreken. Ondanks de slechte resultaten valt de aanvaller op.

Ook de trainer van Patro Eisden Maasmechelen laat zich op de clubwebsite uit over de transfer. “We zijn trots dat we een speler kunnen afleveren aan één van de beste clubs van Nederland”, zegt coach Stijnen. “Deze transfer is een niet te onderschatten hoogtepunt in de geschiedenis van onze club. Een mijlpaal!”.

Lees ook
Lees meer over
Lees ook