βGijs Smal heeft bij FC Twente aangegeven zijn contract niet te verlengen en zal de club aan het eind van het seizoen in principe verlatenβ, zo staat te lezen op de website van de Tukkers. Hiermee lijkt de kans op een vertrek van de verdediger groter geworden.
-medium.webp)
Er is de afgelopen weken veel geschreven over Gijs Smal en een mogelijke transfer naar Feyenoord. De geruchten zijn dat Smal naar Rotterdam zal komen, maar een officiele bevestiting vanuit één van de partijen is er nooit geweest. FC Twente plaatst op de eigen website een bericht dat hoop geeft op de komst van de speler.
Feyenoord zou interesse hebben in de 26-jarige verdediger, die transfervrij de deur uit zal lopen in Enschede. Smal reageerde eerder zelf al in de media, nadat hij werd uitgefloten door zijn eigen supporters. Of Smal zal komen en of hij direct een versterking is voor de back-positie, zal later blijken.
Lees ook
Ach, Paul Bosvelt kwam op zijn 27e van Twente naar Feyenoord. De rest is geschiedenis!
Hartman veel en veel beter dan Gjs Smal!! Voor de breedte ok en hij zal beter zijn dan Lopes, maar zou Hartman nooit uit de basis kunnen spelen. Hartman is echt een toppertje!!! Geweldig ventje!! Altijd de juiste mentaliteit!! En kan opbouwend ook heel erg goed mee!!!
Hartman zal wel vertrekken deze zomer zo goed is hij
Of Smal het niveau heeft voor dit Feyenoord kan en zal ik niet beoordelen, daar hebben te Kloese, Slot en de rest veel meer kijk op. In zijn voordeel spreekt wel dat hij ervaren binnen komt en met zijn leeftijd in de kracht van zijn leven zit. Laten we eerst eens afwachten of hij echt komt.
Hij geeft wel meer voorzetten dacht ik
Gelukiig leesde ik het voor de 2 de wel goed 1ste keer dacht dat er stond verlend zijn contract bij huid8ge club π±π€£
Is niet leesbaar.
Leesde? Jezus man, waar heb jij op school gezeten?
Bij je inteelt ma
Pure middelmaat. Niet halen dus !
Nee dank je, laat maar ergens anders heen gaan. Op zijn leeftijd zou hij nu op zijn top moeten zijn en ik denk dat hij van weinig meerwaarde is t.o.v de huidige selectie... Evenals Brenet niet doen dus
Ach, Paul Bosvelt kwam op zijn 27e van Twente naar Feyenoord. De rest is geschiedenis!
Deze jongen heeft wel mentaliteit. Ik zie hem wel een stapje bij kunnen zetten net zoals een kuyt dat altijd kon. Prima als hij dan gewoon 4/5 jaar bij ons reserveback is en bij gebrek aan beter de nr 1 back.
Dat denk ik dus ook
Brenet verlengt ook niet bij Twente en kan transfervrij de deur uit lopen. Hadden wij in het verleden ook in het vizier als rechtsback. Ze worden gek in Enschede als hij ook transfervrij de overstap naar Feyenoord maakt.
Mee eens! Gewoon even voor de grap die spelers halen, Twente bedanken en veel succes wensen, in lachen uitbarsten, biertje erbij en dan weer in het gareel en door met onze eigen serieuze zaken!
Overgang van FC Twente naar Feyenoord is voor alle Tukkers alsof de wereld vergaat. Gijs Smal weet gelukkig donders goed dat hij in Rotterdam-Zuid honderd procent welkom is!
Komt ie of komt ie niet, thatβs the question
Moet een speler van Feyenoord eens doen op zo'n manier. Dan word hij met de grond gelijk gemaakt. Weet wat je in huis haalt op deze manier..
Daar hebben we er talloze van gehad in het verleden. Uiteindelijk is het ook beleid om tijdig je spelers te verlengen of te verkopen.
Onze trainer bedoel je?
Welkom Gijs!