Ik denk dat Van Persie prima grip heeft op de selectie. Maar door schorsingen, blessures en ziektes heeft hij nog weinig dezelfde 11 op kunnen stellen. Dus niet alles ligt bij hem. Dat het voetbal nog beter kan, dat vind ik ook. Dat het misschien nog wat aanvallender kan, dat ook, maar aan de andere kant, Feyenoord treft bijna alleen tegenstanders die helemaal inzakken, dan kun je niet heel veel sprankelend voetbal spelen.
Het gekke is, Fenerbahce heeft kwaliteit zat in de selectie, daar heeft Mourinho gewoon veel te weinig uitgehaald. Die trainer plooit alleen terug en hoopt met een uitbraak te winnen.
Sinds wanneer is Lotomba een optie als LCV? Die heeft na zijn blessure nog niet wat hij voor zijn beenbreuk wel had.
Feyenoord scoort al bijna nooit drie goals per wedstrijd, dus dan verlangen dat je spits er drie maakt is natuurlijk wel vreemd. Spitsen van tegenwoordig worden niet alleen afgerekend op hun doelpunten. Zijn meevoetballende kwaliteiten worden steeds beter. Inmiddels heeft hij in zeven wedstrijden wel gewoon zes doelpunten gemaakt.
- 👍
- 👍 1
Driessen heeft zijn cijfers weer eens niet op orde. Ja Ahmedhodžić heeft best veel gele kaarten gepakt, maar in de laatste vijf seizoen is hij echter een keer eerder met twee keer geel in dezelfde wedstrijd naar de kant gestuurd.
Dat vind ik lichtelijk overdreven. Nederland heeft heel veel middenvelders met kwaliteit
- 👍
- ❤️
- 👍 3
- ❤️ 1
Precies en het contract is door twee partijen met hun volle verstand getekend.
- 👍
- 👍 2
Maar Timber heeft zich gemeld bij Oranje en daar is de blessure onderzocht, als er dan daarna verslechtering optreedt is het niet altijd de schuld van de speler toch?
Ik ben het daar niet helemaal mee eens. Als Feyenoord hem een aanbieding doet met een verhoogd salaris, waarbij hij bijvoorbeeld ook nog een klein beetje meedeelt in de transfersom, dan heb je zeker wel de mogelijkheid dat te compenseren. Daarbij hoe beter hij speelt, hoe hoger de transfersom, hoe meer hij er weer op verdiend. Lijkt me best een win-win situatie.
- 👍
- 👍 1
Wat een onzin, Feyenoord groeit langzaam naar een hogere bedragen. Het heeft niet alleen met kwaliteit te maken, maar ook wat spelers die eerder verkocht zijn presteren of juist niet. Hoogte van het salaris, afspraken met spelers die verlengen, etc. De volgende stap komt vanzelf, maar je gaat niet van 10 naar 50 in een week.
- ❤️
- 👍
- ❤️ 1
- 👍 7
Diarra kan wel zo iemand zijn, maar die moet de tijd krijgen
- 👍
- 👍 8
Die komt van de andere kant minder spannend
Ueda komt normaal gesproken van de 'andere kant' dus minder last van een jetlag.
Dat plus het zorgt dat de spelers wat meer inhoud krijgen. Tengstedt 2x klinkt in ieder geval goed.
- 👍
- 👍 1
Speeldatum | Wedstrijd | Ruststand | Uitslag | Score |
---|---|---|---|---|
04 augustus 2023 | Feyenoord |
1 - 0 (0-0) | 4 - 1 (0-1) | 1 |
06 augustus 2025 | Feyenoord |
2 - 0 (1-0) | 4 - 1 (2-1) | 4 |
Niemand zegt toch dat Van Hanegem een schatje was? Hij was wel een hele goede voetballer en weet wel hoe het wereldje in elkaar steekt