INTERLANDPERIODE | Sauer valt in en wint met Slowakije

INTERLANDPERIODE | Sauer valt in en wint met Slowakije

2 reacties 2
Bron: FR-Fans.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: HJ

Feyenoorders vliegen tijdens de interlandperiode uit over de hele wereld. Vandaag kan er mogelijk een Feyenoorder in actie komen. Leo Sauer is opgeroepen voor Slowakije. 

De Slowaakse spelen vanavond tegen Luxemburg. Sauer speelde afgelopen vrijdag mee in de wedstrijd die met 2-0 verloren ging tegen Noord Ierland. Daarmee staan ze in een gelijk aantal punten met Noord Ierland en Duitsland. 

Wedstrijden 13-10-2025

20:45 | Slowakije - Luxemburg 2-0

Leo Sauer start niet in de selectie onder leiding van Francesco Calzona. Oud-speler van Feyenoord David Hancko start wel in de basis. Een andere ex-speler, Robert Bozenik, start ook op de bank.

Slowakije heeft 2-0 weten te winnen van Luxemburg. Daarmee stijgt Slowijke naar de 2de plek in de poule, gelijk in punten met de nummer 1, Duitsland. Adam Obert tekende voor het eerste doelpunt in 55ste minuut. In de 72ste wist Ivan Schranz de tweede te maken. Dit was op aangeven van David Hancko.

In de 84ste minuut maakt Sauer zijn opwachting in het elftal. Ook oud-Feyenoord speler Robert Bozenik mag vanaf deze minuut meedoen.

Sauer moet met zijn team nog spelen tegen Noord-Ierland op 14 november en op 17 november tegen Duitsland. Beide wedstrijden zijn nog zeer belangrijk voor het elftal.

Lees ook