Mochten er geen problemen zijn bij de medische keuring dan zal Giovanni van Bronckhorst zijn versterking hebben op de linksbackpositie. Het zou gaan om een huurcontract, met een optie tot koop.
Javi López lijkt vandaag zijn transfer naar Feyenoord te gaan afronden. Volgens Rijnmond is de verdediger vandaag in Rotterdam voor een medische keuring. Daarna zullen de Rotterdammers López gaan presenteren, zo is de verwachting.
López staat onder contract bij Real Sociedad. Vanwege de blessures van Jordan Bos en Gijs Smal was Feyenoord genoodzaakt om een linksback te contracteren. Dat lijkt nu dus López te gaan worden.
Mármol afgelopen twee wedstrijden linksback
De afgelopen twee wedstrijden stond nieuweling Mika Mármol als linksback opgesteld. De verdediger maakte daarin een prima indruk en liet zien dat hij ook aan de zijkant uit de voeten kan. Toch werd Mármol juist naar Feyenoord gehaald als versterking voor het centrum van de verdediging. Met López lijkt de technische staf daarom weer meer mogelijkheden te krijgen om Mármol centraal in te zetten.
Als de medische keuring vandaag geen problemen oplevert, staat niets een officiële presentatie van López bij Feyenoord nog in de weg. De kans dat dit vandaag nog gaat gebeuren lijkt groot.
De komende weken kan er op transfergebied nog veel gebeuren. De transfermarkt is nog een paar weken open en meerdere spelers van Feyenoord worden genoemd bij andere clubs.