Feyenoord wilde Jeng niet definitief overnemen en FC Groningen zag wel heil in een huurovereenkomst. De club bedong daarbij ook een optie tot koop, om Jeng na dit seizoen definitief over te nemen.
Malcolm Jeng gaat wederom in de Eredivisie aan de slag. De verdediger die afgelopen seizoen voor Feyenoord uitkwam maar een zware blessure op liep komt aankomend seizoen in actie voor FC Groningen dat meldt de club op de website.
Malcolm Jeng geldt nog altijd als een verdediger met veel potentie, maar zijn eerste seizoen bij Feyenoord verliep niet zoals gehoopt. De Zweedse centrumverdediger werd in de zomer van 2025 op huurbasis overgenomen van Stade de Reims, inclusief een optie tot koop. Met zijn linkervoet, lengte (1,90 meter) en fysieke kracht werd hij gezien als een interessante versterking voor de defensie.
In de praktijk kwam Jeng echter nauwelijks aan spelen toe. Door de concurrentie in het hart van de verdediging en enkele fysieke tegenslagen bleef zijn bijdrage beperkt tot slechts enkele officiële optredens. Daardoor besloot Feyenoord de koopoptie niet te lichten en keerde de Zweed na afloop van het seizoen terug naar Stade de Reims.