Feyenoord grasmat na elf jaar van troon gestoten als Beste Veld

Feyenoord grasmat na elf jaar van troon gestoten als Beste Veld

41 reacties 41
Bron: vvcs.nl
Foto: FR-Fans.nl
Auteur: HJ

Feyenoord en vooral het grasteam zorgden er elf jaar lang voor dat de grasmat de beste van de hele Eredivisie was. Elf jaar lang hegemonie is een super knappe prestatie, maar afgelopen seizoen kwam daar een einde aan.

DE VVCS Veldencompetitie werd dit jaar gewonnen door PSV, dat meldt de VVCS op de website. Feyenoord kwam op de tweede plek. Gevolgd door de grasmat van de Johan Cruijff ArenA. Opvallend is dat ook andere Rotterdamse clubs Sparta en Excelsior hoge ogen gooiden. 

Over de VVCS veldencompetitie

De aanvoerders uit de Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie geven wekelijks hun waardering aan de velden in Nederland. Na elke speelronde ontvangt VVCS-voorzitter Evgeniy Levchenko van de aanvoerders van de uitspelende clubs een tekstbericht met de waardering van 1 (slecht) tot en met 5 (topveld) voor het veld waarop zij gespeeld hebben.

PSV kreegt in totaal 4,53 punten, terwijl Feyenoord bleef steken op 'slechts' 4,35 punten. Daarmee krijgt het grasteam van PSV de complimenten, maar Feyenoord zat de Eindhovenaren dus wel op de hielen.