Hoewel Van Persie vond dat zijn ploeg eerder afstand had moeten nemen, was hij tevreden over het optreden van de Algerijnse aanvaller. “Anis heeft altijd dreiging vanaf de rechterkant”, zei de trainer na afloop. Ook noemde hij de twee treffers van Hadj Moussa “hele goede doelpunten”.
Robin van Persie keek na de overwinning van Feyenoord op PEC Zwolle terug op een lang en intens seizoen. De trainer sprak daarbij uitgebreid over Anis Hadj Moussa, die met twee late doelpunten opnieuw belangrijk was voor de Rotterdammers. Het video-fragment van de personferentie is terug te kijken op de website van RTV Rijnmond.
Van Persie bevestigde bovendien dat de onderlinge band tussen hem en de buitenspeler sterk is. Volgens de coach speelde die relatie een rol bij het besluit van Hadj Moussa om afgelopen zomer in Rotterdam te blijven. “Hij is in positieve zin een bijzondere jongen”, aldus Van Persie.
Of de aanvaller ook volgend seizoen nog in De Kuip speelt, blijft voorlopig onzeker. De trainer erkende dat interesse van andere clubs mogelijk is, maar wees tegelijkertijd op het belang van Champions League-voetbal voor spelers die zich verder willen ontwikkelen.
Ook over de samenstelling van de selectie wilde Van Persie nog niet te veel kwijt. De trainer wacht op de komst van een nieuwe directie voordat er definitieve keuzes worden gemaakt over blijvers en vertrekkers.
Terugblikkend omschreef Van Persie het seizoen als “lang, zwaar en leerzaam”. Daarnaast gaf hij aan dat hij zichzelf blijft ontwikkelen als trainer. “Ik heb fouten gemaakt, maar doe ook een heleboel dingen goed.”