De aankomende tegenstander van de Rotterdammers hebben een flinke lijst aan blessures. Anselmo Garcia Mac Nulty en Kaj de Rooij raakte vorige week tegen Fortuna Sittard geblesseerd en missen de wedstrijd tegen Feyenoord, zo meldt De Stentor vrijdag. Ook Ryan Thomas, Younes Namli, Shola Shoretire, Jan Faberski en Damian van der Haar ontbreken.
Feyenoord neemt het komende zondag op tegen PEC Zwolle in de laatste wedstrijd van het seizoen. De Rotterdammers zijn zeker van plek twee. PEC Zwolle kan nog stijgen op de ranglijst.
Dat betekent dat jeugdspelers Rodney Kroeze, Dylan Ruward, Gilles van der Wal, Maxim de Troije en Scott Calderwood Jr. bij de wedstrijdselectie zitten.
Als het aan trainer Henry van der Vegt ligt, sluit zijn ploeg het seizoen goed af. 'We hebben op de goede momenten de punten gepakt en niet ons beste spel kunnen spelen', aldus Van der Vegt tegen De Stentor. 'We willen er met een mooie bang uit. Als je een goede wedstrijd kunt afleveren, heb je er gelijk weer een goed gevoel bij.'
Ook Feyenoord mist aantal spelers
Bij Feyenoord zijn Ayase Ueda en Tsuyoshi Watanabe er zondag niet bij. Het tweetal heeft vrijaf gekregen van trainer Robin van Persie. De twee spelers gaan met Japan naar het WK.