'Etienne Reijnen, die nu bij Feyenoord naast Van Persie zit op de bank, gaat zijn diploma halen en gaat daarheen,' aldus Driessen. De journalist doelt op het halen van een trainersdiploma.
Arne Slot is inmiddels bijna twee seizoenen de hoofdtrainer van Liverpool FC. De Nederlandse trainer heeft veel achtergelaten bij Feyenoord, waaronder oud-stafleden. Valentijn Driessen vertelde bij Vandaag Inside dat wordt uitgezonden op SBS6 dat Slot een staflid van Feyenoord naar Engeland wil halen.
Giovanni van Bronckhorst terug naar Feyenoord
'Dat houdt wel in dat Van Bronckhorst waarschijnlijk terug kan naar Feyenoord. Die staat daar voor open,' vervolgde Driessen. Momenteel is Van Bronckhorst assistent-trainer van Slot bij Liverpool. Eerder was John Heitinga assistent van Slot.
Wilfred Genee vroeg Driessen naar de mogelijke functie voor Van Bronckhorst bij Feyenoord. 'Dat weet niemand. Daar moet nog even over onderhandeld worden, maar hij wordt geen hoofdtrainer.'
Feyenoord krijgt mogelijk drukke transfersom met inkomende- en uitgaande transfers
De komende maanden zal het druk worden voor de Rotterdammers. Zo moet er dus een algemeen- en technisch directeur gevonden worden, en lijkt het ook op de transfermarkt druk te worden met inkomende- en uitgaande transfers. Meerdere Feyenoorders kunnen zich op het WK in de kijker spelen.