Op de Gele Zijde zal er een speciale gast langskomen. Oud-spits John Guidetti zal te gast zijn om het Legioen aan die kant van het stadion in de sfeer te krijgen, zo meldt FSV de Feijenoorder, de officiële supportersvereniging op Instagram De Zweedse spits is bij veel supporters geliefd. In zijn tijd bij Feyenoord scoorde hij een hattrick tegen de aartsrivaal.
Feyenoord speelt aankomend weekend tegen Ajax. De Klassieker in Rotterdam begint om half 3. Feyenoord heeft een uitgebreid voorprogramma georganiseerd, zodat er genoeg te beleven valt voor de aftrap.
Vereeniging
Ook op de blauwe zijde is er genoeg te beleven. Supporters met een ticket voor de groene, blauwe of oranje zijde zijn vanaf 12 uur welkom bij De Vereeniging. DJ Zig en De Wannabiezz treden daar op in aanloop naar de aftrap, meldt Feyenoord.
De wedstrijd zondag staat onder leiding van Danny Makkelie. Feyenoord kampt met veel blessures. Daar zijn Inbeom Hwang en Bart Nieuwkoop aan toegevoegd. Een winst is cruciaal in de strijd om plek twee.
Lees meer over