Krabbendam krijgt de vraag of er ingegrepen moet worden. 'Als je kijkt naar wat er allemaal gebeurt en hoe Feyenoord voor de dag is gekomen in Eindhoven dan is het tijd dat er, de tijd was er al, maar nu is het echt tijd dat er wat gaat gebeuren.'
In FC Rijnmond, het voetbalpraatprogramma van RTV Rijnmond, bespreken Martijn Krabbendam, Dennis Kranenburg en Harry van der Laan de huidige situatie bij Feyenoord. De Stadionclub verloor gisteren met 3-0 bij koploper PSV.
Kranenburg geeft uitleg over het belang van het halen van de Champions League. Dit seizoen speelde Feyenoord slechts 15 miljoen bij elkaar in de Europa League.
Vorig seizoen, toen de club Champions League speelde, stond de teller op 70 miljoen. Met de beoogde renovatie van het stadion, de dure aankopen en hoge salarislast is het cruciaal dat Feyenoord tweede wordt.
Slechte resultaten Ajax helpt Van Persie
Van der Laan denkt te weten waarom de directie van Feyenoord wacht met ingrijpen. 'Wat er vooral mee te maken heeft is dat Ajax het niet goed doet. Dat zorgt ervoor dat je nog steeds in twijfel zit van: kunnen we dit nog langer aankijken.'
Op verliespunten is NEC de nieuwe nummer 2. 'Ik verwacht niet dat NEC tot het laatst voor die tweede kan spelen.' Feyenoord won slechts één competitiewedstrijd in 2026, tegen Heracles Almelo. Zondag gaat het op bezoek bij FC Utrecht.