Vorig seizoen won Feyenoord O21 het toernooi door in de finale de tegenstander van vandaag, Jong FC Dordrecht, te verslaan. Verder werd er toen gewonnen van Koninklijk HFC in de achtste finale en Excelsior in de kwartfinale. Heerenveen werd op penalty's verslagen.
Na het succes van vorig jaar begon Feyenoord O21 vandaag weer aan het bekertoernooi. Thuis tegen de Jong ploeg van FC Dordrecht werd de eerste stap gezet op weg naar de finale.
Vorige week begon de talentenploeg succesvol aan de voorjaarscompetitie, door met 0-1 te winnen op bezoek in Den Haag, bij ADO. Feyenoord zal gebrand zijn om dit gevoel vast te houden, nadat ze in de najaarscompetitie op de tweede plek zijn geëindigd, achter een oppermachtig FC Groningen.
Vandaag wonnen de Rotterdammers met ruim 6-2 van de leeftijdsgenoten uit Dordrecht. Delianidis was goed voor twee doelpunten. Feyenoord stond 5-0 voor toen Dordrecht het nog spannend probeerde te maken met twee aansluitingstreffers, maar Ulutas scoorde 6-2 in de laatste minuut.
Opstelling Feyenoord Onder 21
Ka, Cruz, Sebbar, Sneijer, Gardenier, El Harmouz, Vugts, Ouarghi (C), Verdonk, Delianidis en ‘T Zand
Wissels Feyenoord Onder 21
Haksteeg, Otte, Wessels, Nahany, Ulutas en Onunta
Eindstand 6-2
3' | 1-0 | Sem Verdonk
7' | 2-0 | Theodoros Delianidis
37' | 3-0 | Shiloh 't Zand
47' | 4-0 | Theodoros Delianidis
52' | 5-0 | Zino Sneijer
59' | 5-1
67' | 5-2
90' | 6-2 | Furkan Ulutas