Dilrosun verliet Feyenoord voor de Mexicaanse club in 2024 na bijna twee jaar gevoetbald te hebben in het Rotterdamse shirt. In 52 wedstrijden was hij goed voor zeven doelpunten en acht assists. Nu is de vleugelspeler transfervrij vertrokken bij de club.
Oud-Feyenoorder Javairô Dilrosun zit nu zonder club nadat zijn contract is ontbonden door zijn huidige werkgever Club América, zo maakte Club América bekend via X.
Feyenoord kocht de vleugelspeler voor vier miljoen euro in 2022. Dit nadat hij door zijn vorige club Hertha BSC al verhuurt was aan FC Girondins Bordeaux. Oom Club América verhuurde Dilrosun, dit keer aan Los Angeles FC.
International
De oud-Feyenoorder stond in mei van 2025 nog op de radar van het Surinaamse elftal. Dit nationale elftal kan zich nog plaatsen voor het Wereldkampioenschap voetbal in 2026.
De Interesse van de Surinaamse bond zou mogeljk voor interesse vanuit clubs kunnen zorgen. De 27-jarige Dilrosun heeft een actuele marktwaarde van 1,5 miljoen euro volgens Transfermarkt.nl.