Van Egmond vindt dat Van Persie het slim doet, door dat zoveel mogelijk te ontwijken. "Hij stelt het moment zo lang mogelijk uit. Dat lukt hem tot nu toe wonderbaarlijk goed. Dus hij gaat er niet over beginnen. Een gerenomeerd iemand moet beginnen, die moet het startsein geven." Van Egmond doelt op zijn podcast genoot Martijn Krabbendam, als clubwatcher namens Voetbal International.
Feyenoord zit in een mindere periode. In de laatste vijf wedstrijden werd er vier keer verloren. Drie keer in de Eredivisie en één keer in de UEFA Europa League. PSV, Go Ahead Eagles, N.E.C. Nijmegen en VfB Stuttgart wonnen van Feyenoord. Alleen tussendoor werd er van FC Volendam gewonnen. In de Dick Voormekaar podcast van Voetbal International, geplaatst op Spotify, vragen Martijn Krabbendam en Michel van Egmond zich af of het 'c-woord' (crisis) al voorzichtig naar buiten kan.
'Crisis-achtig op papier'
"Het is moeilijk he, want je moet weten wat is nou precies een crisis", reageert Krabbendam. Hij haalt de situatie bij Ajax aan, waar het nog slechter gaat dan bij Feyenoord en er wel gesproken wordt over een crisis. "Dat punt heeft Feyenoord nog niet bereikt."
Van Egmond haakt wel in over het feit dat de prestaties eigenlijk hetzelfde zijn als in de tijd met Priske in november. "Als je dat op papier ziet is het wel crisis achtig, maar het voelt niet zo." Krabbendam zegt dat het ook te maken heeft met het feit dat de andere clubs het ook niet goed doen en je zelf nog altijd tweede staat. Met Priske stond Feyenoord lager dan nu.