'Uiteindelijk is hij binnenkort achttien en heeft nog niet bij het eerste gezeten'

'Uiteindelijk is hij binnenkort achttien en heeft nog niet bij het eerste gezeten'

6 reacties 6
Bron: FR-Fans.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: HJ

Feyenoord heeft met Ayoub Ouarghi een groot talent in de gelederen. De jonge speler die al vanaf 2016 voor Feyenoord speelt is met zijn zeventien al aanvoerder van Feyenoord Onder 21. Zijn contract loopt echter volgend jaar zomer af en het gerucht gaat dat verlengen niet makkelijk gaat. 

In de rubriek een 'greep uit de reacties' kijkt FR-Fans.nl wat er speelt onder de bezoekers. Vandaag lichten we een aantal reacties uit onder het artikel dat Ouarghi hoge eisen zou stellen en dat daarom een verlenging niet makkelijk gaat. Het wordt op verschillende manieren geïnterpreteerd, de ene vindt dat Ouarghi niet zoveel moet eisen, de ander vindt dat Feyenoord zo'n talent meer zou moeten bieden en weer anderen vinden dat Feyenoord niet goed omgaat met talenten. 

Zo stelt een gastbezoeker dat Feyenoord wel veel geld wil betalen voor Gonçalo Borges, maar niet wil betalen voor talenten. "Zulke bedragen uitgeven maar wel gierig zijn om grote talenten vast te leggen..... Varkenoord is de toekomst!!", schrijft hij over de uitgaven die Feyenoord doet. Het zou volgens hem wat meer mogen verschuiven. 

Bezoeker doellijn staat daar juist heel anders in. "Feyenoord doet het prima bij de jeugd.ze leggen alles wat er bovenuit steekt vast zodat Ajax en PSV geen kans maken. Dan is het afwachten hoeveel progressie ze maken en ook de groei speelt een rol. Deze jongen is maar een klein ventje. Maar moet je daar dan de salaris records voor verbreken, met in de wetenschap dat er vele zullen volgen die ook allemaal verlenging nodig hebben om 1 te halen. Uiteindelijk is hij binnenkort achttien en heeft nog niet bij het eerste gezeten." 

Ouarghi zit bij hetzelfde makelaar kantoor, Forza Sports, als Quinten Timber, dat zegt volgens bezoeker jrob ook wel iets. "Die Forza sports maken de spelers helemaal gek.....met wat ze moeten eisen....lijkt 't wel. En gaat Ouarghi net als Timber dadelijk gratis de deur uit. Opzouten met die Forza sports!" 

Er zijn genoeg bezoekers die vinden dat of Dennis te Kloese een fout maakt of dat Ouarghi te veel hooi op zijn vork neemt. Bezoeker von wijst echter naar de zaakwaarnemer. "Die jonge gasten wordt al de kop op hol gebracht door hun zaakwaarnemers, dat zijn de echte geldwolven die als parasieten om die spelers heen draaien." 

Lees ook