Actie vereist: 'Feyenoord moet nu wel handelen'

Actie vereist: 'Feyenoord moet nu wel handelen'

23 reacties 23
Bron: FR-Fans.nl
Foto: FR-Fans.nl
Auteur: HJ

Feyenoord is drukdoende om meer geld te kunnen genereren uit het stadion. Een van de plannen is om eigenaar te worden van het stadion, maar de vereniging van aandeelhouders stadion Feyenoord zijn niet direct overtuigd. Dit zorgt voor onrust. 

In de rubriek een 'greep uit de reacties' kijkt FR-Fans.nl naar de mening van bezoekers onder een bepaald artike;. Vandaag kijken we naar het artikel waarin in wordt gesteld dat de stadion plannen mogelijk on-hold gaan. Feyenoord wil graag De Kuip in handen krijgen en renoveren en opwaarderen, de VASF lijkt nu dan wel tijdelijk een stop te willen zetten op de stadionplannen. 

De plannen voor renovatie en het overnemen van de aandelen verdeeld niet alleen Feyenoord en VASF, maar ook bezoekers van FR-Fans.nl zijn verdeeld. Een gastbezoeker denkt dat VASF er zit om Feyenoord kapot te maken. "Die aandeelhouders willen meer geld zien voor hun aandelen. De keuze voor meer financiën ten behoeve van de eigen portemonnee dan voor Feyenoord is dus glashelder. Iedereen weet nu waar deze VASF voor staat. Heel simpel: Feyenoord moet kapot! Het eigen belang prevaleert." 

Ook zijn er bezoekers die wel snappen dat de VASF niet zomaar instemt met de verkoop van aandelen, zeker niet als er ver onder de marktwaarde geboden wordt. Zo weet bezoeker Kraan79 te melden dat Feyenoord 17.000 euro over heeft per aandeel, terwijl er recent nog aandelen verkocht zijn voor 30.000 euro. ff1908 vindt het zwart-wit denken van de gastbezoeker opvallend. "Een klein beetje zwartwitte conclusie is het toch wel, nietwaar? Dit soort uitspraken leiden dus werkelijk nooit en nergens tot opbouwende discussies. Dus omdat ze niet zonder meer akkoord gaan, willen ze de club kapot hebben? Dit soort gedachtegoed is wat mij betreft net zo schadelijk als spelers het ergste toewensen, omdat ze hun contract niet verlengen. In beide gevallen zijn mensen vrij om keuzes te maken. Aan Feyenoord om hen te overtuigen om de keuze te maken die voor beide kanten het beste is."

Toch zijn er ook bezoekers die Feyenoord niets kwalijk nemen, dat zegt bijvoorbeeld Borrom. "Je kunt het Feyenoord niet kwalijk nemen dat VASF aan het rekken is geslagen, omdat ze meer willen. Of dat verder terecht is of niet, kan ik niet over oordelen want ik sta er niet dicht genoeg bij.
Maar Feyenoord moet nu wel handelen, of er komt een deal, of ze gaan een nieuw stadion bouwen. Voor 70 miljoen verbouwen, daar heb je bijna een kwart (nieuw) stadion voor. Ga je verbouwen, heb je straks een "nieuw jasje" voor het stadion, maar zit je feitelijk nog steeds met iets dat in de niet zo verre toekomst eigenlijk in z'n geheel toe is aan vervanging."

Lees ook