In september nam Panathinaikos FC afscheid van Rui Vitória. Tot op heden heeft de Griekse club nog geen opvolger bekend gemaakt, al lijkt dat nu Benítez te worden. De trainer won in 2005 de Champions League met Liverpool FC.
Feyenoord neemt het komende donderdag op tegen Panathinaikos FC in de Europa League. Het lijkt er op dat Rafael Benítez komende donderdag weleens op de bank kan zitten als trainer van de Griekse club, zo zouden Griekse media suggereren, meldt Voetbal International.
De 65-jarige Spaanse trainer zou bij Panathinaikos FC een contract kunnen tekenen voor 2,5 seizoen. Als alles op tijd wordt afgerond kan hij donderdag al plaatsnemen op de bank in De Kuip.
De wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos FC staat voor donderdag 23 oktober op de planning. Er wordt dan om 18:45 uur afgetrapt in De Kuip.
Lees meer over