INTERLANDPERIODE | Timber scoort, Steijn debuteert bij Oranje, Sauer wint met Slowakije

INTERLANDPERIODE | Timber scoort, Steijn debuteert bij Oranje, Sauer wint met Slowakije

2 reacties 2
Bron: FR-Fans.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Jesper

Vanavond komen enkele Feyenoorders mogelijk in actie als international. Zowel Quinten Timer als Sem Steijn zitten bij de wedstrijdselectie van Ronald Koeman. Ook Leo Sauer maakt na een sterk optreden tegen Duitsland kans op minuten voor Slowakije.

18:00 | Litouwen - Nederland (2-3)

Voor verschillende internationals staat de tweede internationale wedstrijd van de week op het programma. Het Nederlands Elftal gaat na het gelijkspel tegen Polen voor de volle buit tegen Litouwen. Quinen Timber begint in de basis. Sem Steijn zit bij de selectie. Beide zitten bij de wedstrijdselectie voor het duel. De wedstrijd tussen het Nederlands elftal en Litouwen start om 18:00 en is te volgen via Ziggosport en NPO 1.

Quinten Timber - speelde de hele wedstrijd - scoorde het tweede doelpunt.

Sem Steijn - debuteerde in 62e minuut als vervanger van Tijani Reijnders.

20:45 | Luxemburg - Slowakije (0-1)

Leo Sauer heeft in de wedstrijd tegen Duitsland indruk gemaakt en maakt mede hierdoor kans op nieuwe speelminuten voor Slowakije. De Slowaken nemen in hun tweede interland op tegen Luxemburg. De wedstrijd start om 20:45, natuurlijk staat ook voormalig Feyenoorder Dávid Hancko in de basis bij de Slowaken.

Leo Sauer - begon in de basis - werd in 89e minuut gewisseld.

18:00 | Nederland O17 -België O17

Feyenoord is met acht spelers hofleverancier bij Oranje O17, de talenten nemen het in een vriendschappelijke wedstrijd op tegen onze zuideruren. De wedstrijd tussen Oranje O17 en BelgiëO17 begint om 18:00. Jivayno Zinhagel, Tim de Koning, Finn Baks, Joshua Wilbrenninck-van Cuilenborg, Boaz Plantinga, Mika Pieterse, Jerayno Schaken en Ibrahim Faik maken hier kans op minuten.

04:00 | Mexico - Japan 0-0

Vannacht om 04:00 namen Ayase Ueda en Tsuyoshi Watanabe het met Japan op tegen Mexico. In het vriendschappelijke duel werd niet gescoord, wel viel oud-Feyenoorder Santiago Giménez nog in. 

Lees ook