Ook Anis Hadj Moussa zou vandaag in actie kunnen komen voor Algerije in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Botswana. Gaoussou Diarra zou met Mali tegen de Comoren in actie kunnen komen.

Vanavond komen enkele Feyenoorders mogelijk in actie als international. Quinten Timber kan in actie komen met Oranje tegen Polen, terwijl Sem Steijn vanaf de tribune moet toekijken. Leo Sauer zou in actie kunnen komen met Slowakije tegen Duitsland.
WK-kwalificatiewedstrijden
20:45 | Nederland – Polen 1-1
Bij het Nederlands Elftal starten er geen spelers van Feyenoord in de de basis. Wel staat bij Polen oud-Feyenoorder Sebastian Szymański in de basiself.
Nederland heeft de voorsprong die het team al sinds de 28ste minuut had, niet weten te behouden. In de 80ste minuut werd de gelijkmaker gemaakt door Polen. Quiten Timber begon op de bank en Sem Steijn zat op de tribune. Drie minuten na het doelpunt van Polen, mocht Timber invallen.
20:45 | Slowakije - Duitsland 2-0
Bij Slowakije start Leo Sauer in de basis. Ook oud-speler van Feyenoord Dávid Hancko mag vandaag in de basis starten bij Slowakije.
Sauer heeft 83 minuten gemaakt in een knappe overwinning op Duitsland. Sauer wist het doel van Baumann twee keer onder vuur te nemen. Ook oud-Feyenoorders Bozenik mocht nog 7 minuten maken bij Slowakije. Dit was de eerste wedstrijd voor Sauer en de oud-spelers van Feyenoord, maar daardoor staan ze wel op een gedeelde eerste plek in de poule.
21:00 | Algerije - Botswana 3-1
Hadj Moussa lijkt te ontbreken bij de selectie van Algerije. Ramiz Zerrouki, die Feyenoord verhuurt aan FC Twente, start op de bank bij Algerije.
Anis Hadj Moussa stond niet bij de wedstrijd selectie die op het X-account van Algerijnse voetbalbond. Zerrouki was wel aanwezig bij de selectie en begon vanaf de bank. Hij kwam niet aan bod in de gewonnen wedstrijd tegen Botswana. Na 7 wedstrijden staat Algerije op 18 punten. De nummer 2 uit de poule, Mozambique, staat op 12 punten.
21:00 | Mali - Comoren 3-0
Bij Mali zal Gaoussou Diarra op de bank starten.
Diarra begon en eindigde op de bank in de wedstrijd tegen Comoren. Met deze overwinning staat Mali na 7 gespeelde wedstrijden op 12 punten, net zoveel als Comoren. Mali staat nu op plek 3, achter Madagaskar met 13 punten uit 7 wedstrijden en Ghana met 16 punten uit 7 wedstrijden.