'Feyenoord van plan om VvF uit te kopen'

'Feyenoord van plan om VvF uit te kopen'

106 reacties 106
Bron: Vi.nl
Foto: VK Sportphoto
Auteur: Youri

Feyenoord is van plan om op termijn de Vrienden van Feyenoord uit te kopen. Dat meldt Voetbal International. Doordat Feyenoord de afgelopen tijd veel inkomsten uit transfers en Europees voetbal heeft geïnd, waardoor de Rotterdammers weer ook meer naar andere zaken kunnen kijken.

De Rotterdammers zouden ook meer kunnen spenderen op de transfermarkt voor nog een spits en een linker centrale verdediger, maar gaat bewust voor huren. Volgens het medium heeft Feyenoord het vizier op De Kuip én de Vrienden van Feyenoord. Feyenoord krijgt daarmee steeds meer in eigen beheer.

Het stadion van Feyenoord, De Kuip, is nog altijd eigendom van Stadion Feijenoord. Daarnaast hebben de Vrienden van Feyenoord nog altijd een groot minderheidsaandeel en ziet Feyenoord nu mogelijkheden om de groep, die de club van de afgrond afhield, uit te kopen.

29 miljoen

Enkele jaren geleden was Feyenoord ook van plan om de Vrienden uit te kopen. Het zou toen ongeveer 29 miljoen euro in totaal moeten kosten om het uit te kopen. Het is niet bekend wat er eventueel al in de afgelopen jaren is terugbetaald in delen of wat er nu nog openstaat.

Lees ook