Touré staat momenteel onder contract bij Atalanta Bergamo. Feyenoord en Beşiktaş JK zouden dus de twee clubs zijn die een concrete aanbieding hebben gedaan aan de aanvaller. Touré zelf zou nog geen keuze hebben gemaakt.

Naast Feyenoord zou ook Beşiktaş JK interesse hebben in El Bilal Touré, zo meldt journalist Sache Tavolieri dinsdagmiddag op X. De Rotterdammers zouden op zoek zijn naar een versterking voor de aanval.
Atalanta Bergamo zou mee willen werken met een vertrek van de 23-jarige aanvaller. Touré heeft bij de Italiaanse club nog een contract tot medio 2027. De aanvaller heeft al veel ervaring opgedaan. Zo speelde hij wedstrijden in de Ligue 1, LaLiga, Bundesliga en Serie A. Ook speelde hij al wedstrijden in de Champions League en Champions League.
Lees meer over