Feyenoord en Fenerbahçe SK zien SL Benfica goede zaken doen

Feyenoord en Fenerbahçe SK zien SL Benfica goede zaken doen

1 reactie 1
Bron: FR-Fans.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Feyenoord wist woensdagavond in De Kuip te winnen van Fenerbahçe SK in de derde voorronde van de Champions League. Komende dinsdag is de return in Istanbul, en mochten de Rotterdammers over twee wedstrijden winnen, dan weet het al dat het zal gaan spelen tegen de winnaar van het tweeluik tussen OGC Nice en SL Benfica.

Die twee clubs speelden woensdagavond ook tegen elkaar. In Nice zette SL Benfica een flinke stap naar de volgende voorronde van de Champions League. Het werd uiteindelijk 0-2 voor de Portugese club.

Bij SL Benfica scoorde Franjo Ivanović en Florentino Luis de doelpunten. Volgende week staat ook hier de return op het programma, maar de Portugese club lijkt een goede uitgangspositie te hebben om de volgende ronde te bereiken.

Lees ook

Lees ook