'Feyenoord wil rivaal aftroeven in strijd om centrale verdediger'

'Feyenoord wil rivaal aftroeven in strijd om centrale verdediger'

84 reacties 84
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Feyenoord heeft zich gevoegd bij de strijd om de handtekening van Ko Itakura, zo meldt Feyenoord Transfermarkt op X. Naast Feyenoord heeft ook Ajax interesse in de Japanner.

Indien de deal voor Niakaté van SC Braga klapt, wil Feyenoord doorpakken voor Itakura. Eerder was Ajax al geïnteresseerd in de Japanner, maar Feyenoord probeert die deal te kapen. De Rotterdammers hebben een conceptvoorstel ingediend via Muy Manero, de mandaatgever.

Itakura speelde in het verleden tweemaal op huurbasis voor FC Groningen, waar hij een vaste kracht achterin was. Na zijn verhuur keerde hij terug bij zijn club Manchester City, dat hem vervolgens verhuurde aan Schalke 04. In 2022 maakte Itakura de overstap naar Borussia Mönchengladbach, dat zo'n vijf miljoen euro voor hem betaalde. Inmiddels heeft Itakura een marktwaarde van circa twaalf miljoen euro.

Mocht een deal voor Itakura zijn doorgang vinden, zal hij waarschijnlijk een verdedigingsduo vormen met Tsuyoshi Watanabe. Dit zou het eerste Japanse verdedigingsduo bij Feyenoord betekenen. Met landgenoten Watanabe en Ayase Ueda die bij Feyenoord spelen, zal dit wellicht een voordeel kunnen zijn in de onderhandelingen met Itakura.

Lees ook