Ook algemeen directeur Dennis te Kloese is duidelijk. 'Hancko is de transfer naar Al-Nassr aan het afronden', zegt Te Kloese tegen het Algemeen Dagblad. 'Er zijn nu alleen nog wat details te regelen', aldus de algemeen directeur van de Rotterdammers.

Het lijkt een kwestie van tijd totdat de transfer van Dávid Hancko naar Al-Nassr officieel bekend wordt gemaakt. De verdediger lijkt daarmee zijn gewenste transfer te gaan maken.
Feyenoord lijkt daarmee een recordbedrag te ontvangen. Te Kloese wil niet ingaan op bedragen, maar bevestigt dat de Rotterdammers nog nooit zo'n transfersom hebben ontvangen.
Hancko speelde in totaal drie seizoenen voor Feyenoord, waarin hij al vanaf het begin een van de sterkhouders was van de Rotterdammers. Hij won bij Feyenoord drie prijzen. Hij werd kampioen van Nederland, won de KNVB Beker en ook de Johan Cruijff Schaal.
De laatste jaren had Hancko zich al met enige regelmaat in de kijker gespeeld van buitenlandse clubs. Al-Nassr was een aantal weken geleden al concreet, maar nu lijkt de deal echt gesloten te gaan worden.