De club uit het Metropolitano is tijdens de zoektocht uitgekomen bij bekende namen. Naast Hincapié, zou ook Hancko nadrukkelijk in de belangstelling staan. Er staan echter meer namen op het lijstje van Atlético Madrid, ook onbekende namen als Murillo, Lucumí worden in de gaten gehouden.

Atlético Madrid is in de zoektocht naar een centrale verdediger opnieuw uitgekomen in Rotterdam. Volgens het medium AS had de Spaanse grootmacht had verregaande interesse in Cuti Romero, echter wees Tottenham Hotspur FC een bod op de Argentijnse verdediger af. Nu is de ploeg uit Spanje in de zoektocht naar alternatieven bij Dávid Hancko aangekomen.
Hancko is een van de spelers die door de technisch directeuren van Atlético in de gaten wordt gehouden. De Slowaak werd vorig jaar nauw in verband gebracht met Feyenoord, toen kwam het echter niet tot een akkoord. Ondanks het feit dat het vorig jaar niet lukte om de verdediger te contracteren zijn ze hem nog niet vergeten.
David Hancko leek hard op weg om naar Al-Nassr te verkassen, maar na radiostilte lijkt deze transfer van de baan. De Slowaak heeft op het moment een transferwaarde van 30 miljoen euro en heeft een contract tot 2028. Ze zijn gecharmeerd door de veelzijdigheid van de verdediger en daarom wordt Hancko graag aan de selectie toegevoegd.