'Het was een prachtige maand voor mij, het ging allemaal heel snel en heb er niet heel veel over na kunnen denken'

'Het was een prachtige maand voor mij, het ging allemaal heel snel en heb er niet heel veel over na kunnen denken'

13 reacties 13
Bron: Ziggo Sport
Foto: Pro Shots
Auteur: Jesper

Vanavond was Pascal Bosschaart te gast bij Rondo, hierin bespreekt hij met Ruud Gullit, Wytze van der Groot en Youri Mulder over de periode als hoofdtrainer bij Feyenoord en zijn ervaringen is San Siro.

''Het was een prachtige maand voor mij, het ging allemaal heel snel en heb er niet heel veel over na kunnen denken'', aldus de oud- Feyenoorder. Hij gelooft niet wat hij mee heeft gemaakt, volgens de trainer was het allemaal te mooi om waard te zijn. De plannen van Feyenoord waren duidelijk en hierdoor wist hij dat AC Milan – Feyenoord zijn laatste wedstrijd als hoofdcoach van Feyenoord was.

Na de wedstijd heeft de trainer nog na kunnen genieten van het resultaat, maar hij wist dat de blik weer op Feyenoord onder de 21 gericht moest worden. Hij speelde met deze ploeg voor het kampioenschap en promotie dus heel lang heeft hij er niet van kunnen genieten.

Wanneer er wordt gevraagd naar hoe de trainer het heeft ervaren komt er een lach op zijn gezicht. Hij blikt terug op het wedstrijdplan van de Rotterdammers. ''Feyenoord heeft er destijds heel veel aandacht aan gegeven, mede door de geblesseerde was het enorm lastig'', aldus de trainer.

Na de snelle 1-0 achterstand koos hij met de technische staf om het wedstrijdplan voort te zetten, tot zijn genoegen resulteerde dit in een ongekend resultaat. Pascal Bosschaart omschrijft de avond in San Siro als onvergetelijke avond.

Als mens heeft hij niet veel meegemaakt van de ambiance van de avond. Lachend zegt hij dat zelfs de Champions League hymne niet gehoord heeft. Dat is niet het enige wat hij gemist heeft, zo heeft hij ook het lied 'Sarà Perché Ti Amo' niet gehoord.

Lees ook