'Een nieuwe start. Je hebt net het EK gehad. Best een goed EK ook. Ver gekomen. Ik denk dat het nu weer een frisse start is, met nieuwe jongens, zo voelt het ook een beetje. Ik denk dat we er opzich wel een positief gevoel aan over hebben gehouden. Niet perse door het resultaat, maar wel de manier waarop. Je speelt een heel goede wedstrijd tegen Bosnië, met heel goed voetbal en vandaag speel je tegen Duitsland, wat wel één van de beste teams was op het EK.

Quinten Timber is deze interlandperiode als enige huidig-Feyenoorder mee met Oranje. Na afloop van het gelijkspel tegen Duitsland vertelt hij tegen voetbalnieuws.nl dat hij positief terugkijkt op deze interlandbreak.
Ondanks deze positieve woorden blijft Timber ook kijken naar de dingen die wat minder gingen. 'Natuurlijk zijn er nog heel veel verbeterpunten. Daar gaan we naar kijken de volgende interlandperiode, maar ik denk dat we wel met een positief gevoel kunnen kijken naar deze interlandperiode.'
Lees meer over
Niet overdrijven. Hij deed het goed maar speelde ook rommelig. Bij dat draaien met de bal gaat het nogal eens mis. Verder prima speler
Als hij het wegdraaien nog weet te versnellen dan pakken ze hem ook niet meer de bal af wat een keer gebeurde en een tegenaanval inluidde..Als hij ook nog leert om altijd in beweging of klaar te staan en ook nog in de loop de bal op het doel te schieten dan gaat ons Feyenoord ook dit jaar weer veel plezier aan hem beleven. De Champions League wedstrijden die er aan komen zijn goed voor zijn verdere ontwikkeling. Die laatste actie van hem net voor tijd had als de pass goed was aangekomen nog de winst voor Oranje kunnen betekenen.
Vooral fysiek fijn om naar te kijken! Als hij dit jaar stappen maakt in de afronding en balvastheid (overzicht), gaat hij een mooie transfer maken!
Hij gaf meer power aan het middenveld....hopelijk gaat hij een basisplaats krijgen. Ik zou trouwens als Frenkie de Jong weer fit is hem lekker op de bank laten plaats nemen. We hebben nu een meer dynamisch middenveld en zijn eindelijk af van het "tikkie terug of breed".
Niet overdrijven. Hij deed het goed maar speelde ook rommelig. Bij dat draaien met de bal gaat het nogal eens mis. Verder prima speler
echt heel goed bezig deze jongen, nu goed genoeg als vervanger voor kokcu, als spelverdeler ,en is ook minstens 30m waard