De wedstrijd van vandaag tegen PEC Zwolle telt mee voor de FR-Fans.nl poule. Doe jij al mee? Deelname is gratis! Word gratis lid van FR-Fans.nl en doe mee. Lid worden doe je door bovenin te klikken en lid te worden.

Feyenoord speelt vandaag in de Eredivisie de wedstrijd tegen PEC Zwolle. De ploeg uit Zwolle heeft uit zeven wedstrijden zeven punten gehaald. Feyenoord heeft uit zeven wedstrijden zeventien punten gehaald. Er wordt vandaag om 12:15 uur afgetrapt in het MACΒ³PARK stadion.
Lees meer over
Winnen samen met 020?? Altijd hopen dat Ajax verliest.
Zin in de wedstrijd alweerπ Feyenoord gaat weer heerlijk voetbal spelen daarna weer heerlijk luisteren naar de analyse van Arne!! Arne de G.O.A.T. beste trainer ooit Arne voor Feyenoord. Dat sponsoren er niet voor zorgen dat hij een langer contract tekent ongelooflijk. Na zijn tijdperk Feyenoord wordt die meneer premier..π
Ik wens Iedereen een hele goede wedstrijd vanmiddag, Wat gaat het worden denken jullie? @polo @skatje @1908charlie @paulus69
1-3 overwinning
dit zijn echt van die oppas potjes na een europese wedstrijd en op dat rottige rot kunstgras
Zwolle speelt al een tijdje op echt gras
Blijf anders nog meer in het verleden hangen
Moet te doen zijn tegen pec als ze maar hun koppie erbij houden en niet op halve kracht de wedstrijd in gaan .
Winnen samen met 020 en Sparta ,hoop dat Fortuna minimaal een gelijkspel haald vandaag
Winnen samen met 020?? Altijd hopen dat Ajax verliest.
Voor Feyenoord beter sjaak...
Daar hebben we Ajax niet voor nodig hoor Kees . We zetten AZ zelf wel twee keer opzij
Wanneer wordt ajax gestraft voor die gestaakte wedstrijd tegen Feyenoord, als het in De Kuip was geweest had Feyenoord tegen Go Ahead Eagles al voor lege vakken, of leeg stadion gespeeld, nu blijft het heel stil in Zeist...
Kan mooi dagje worden. Zelf punten pakken en dan kijken naar Ajax -Az. Maar zie PSV en Twente ook wel een moeilijke dag hebben. Uit Sparta en Fortuna.
kijken naar degradatie voetbal 16e
voetbal humor https://www.youtube.com/shorts/Wqn128A78Qg
Lijn van forse uitslagen Heerenveen (Thuis), Utrecht (uit) Almere (thuis) Alax (uit) en GAE (thuis) weer doorzetten. Geen onderschatting maar achterin geconcentreerd en geen onnodige spelhervattingen weggeven, middenveld combineren en druk zetten en voorin afmaken. In de lij van vorige overwinningen: minimaal 0-5 (2x Santi, 1x Paxioa, 1x Minteh en 1x Lingr).
Hahahaha je praat alsof je voor de feyenoord groep staat
En Ajax - AZ voortijdig gestaakt.
Bij 1-3 in 50e minuut
Stond in de telegaaf: "Ajax hangt voorlopig geen netten op in de Johan Cruijff ArenA. Ook ziet de club nog geen reden om bepaalde tribunes te sluiten of zelfs helemaal zonder publiek te voetballen." Dus we zullen morgen wel zien.
In de hoofdstad zijn ze nou eenmaal nie zo snugger
We gaan het zien. Misschien valt het mee. Ik zou het niet onverstandig gevonden hebben als ze toch preventief actie ondernomen hadden, zoals netten
Is gewoon uit angst. Ze snappen zelf ook wel dat ze het vak eigenlijk leeg moeten laten voor minimaal een paar wedstrijden. Maar goed zie het maar te nemen die beslissing als je vervolgens bedreigd gaat worden door een grote criminele bende.
Ajax is erbij gebaat als de wedstrijd gestaakt wordt, zoals ook tegen ons. Gewoon bewuste keuze van ze
Ze hebben niks te willen. Moet de Knvb gewoon verplichten
0-4 (0-2)
Fr fans gaar F r 1 2 beste
Eefs
Nat een pot
fr12 elite Rotterdammers die de wereld willen verbeteren naar hun eigen filosofie. dan beter op Ajax showtime tenminste mensen met respect en broederschap.
0-0
Kom op joh, zo weinig vertrouwen ??
0-2 / 1-4
0-3
1-4 πͺ
3-1
Kom op joh, zo weinig vertrouwen ??
Niet reageren. Een jaloerse neus