Sancho: 'We zijn verheugd om ons bij Feyenoord aan te sluiten'

Sancho: 'We zijn verheugd om ons bij Feyenoord aan te sluiten'

2 reacties 2
Foto: Pro Shots
Feyenoord maakte vanmiddag bekend dat het een samenwerkingsverband is aangegaan met de Mexicaanse landskampioen Club Tigres UANL. Beide clubs zijn erg blij met de samenwerking. Antonio Sancho, 'vice-president sport' van Tigres, is erg verheugd om met Feyenoord deze samenwerking aan te gaan en is positief over de functies van deze samenwerking. "We zijn verheugd om ons bij Feyenoord aan te sluiten, omdat dit type alliantie bijdraagt aan de voetbalgroei van onze spelers, bijdraagt aan de structuur van onze academies en ons in staat stelt een stap voorwaarts te zetten in de doelstelling om onze jeugdopleiding te consolideren", aldus Sancho op de website van Club Tigres UANL.
Lees meer over
Lees ook