Dit is hoe Feyenoord en FC Dordrecht gaan samenwerken

Dit is hoe Feyenoord en FC Dordrecht gaan samenwerken

7 reacties7
Foto: Pro Shots
Auteur: Youri
In de wandelgangen werd al bekend dat Feyenoord en FC Dordrecht op het punt staan om een samenwerking aan te gaan. Het was nog niet bekend hoe dat in zijn werk zou gaan, maar nu is dat wel bekend. Algemeen directeur van FC Dordrecht Hans de Zeeuw laat in gesprek met RTV Dordrecht op YouTube weten dat het bijna rond is. Het doel van de samenwerking is om FC Dordrecht hoger te laten eindigen en meer geld te laten verdienen. "We willen hoger eindigen op de ranglijst. Ik ben er klaar mee om elke keer onderaan te eindigen. Je hebt ook met financiële middelen te maken. Het is met deze samenwerking echt de bedoeling dat we richting het linkerrijtje gaan." Het is de bedoeling dat Feyenoord per seizoen maximaal vier spelers uitleent aan de Dordrechtenaren. "Wij bieden dat podium aan voor Feyenoord. Het zijn per definitie niet per sé jongens alleen van de Onder 21. De bedoeling is dat er spelers worden gehaald á la Touré en Baldé. De intentie is dat het spelers zijn die na de verhuurperiode in aanmerking komen voor Feyenoord 1. Ik hoor dat er door dit halfjaar van Touré ook al belangstelling is vanuit de Eredivisie en dat heeft Feyenoord ook wel aan het denken gezet. Het moet een echte win-win situatie zijn, wij moeten daar ook aan verdienen", sluit hij af.
Lees meer over
Lees ook
Discussieer mee!
7 reacties
Je plaats een bericht als Gast836285682
G
Gast3230544473 zegt
2 jaar geleden

Wat mij betreft wordt FC Dordrecht een soort Feyenoord Onder Eenentwintig waarin FC Dordrecht Feyenoord verder ontwikkelt en Feyenoord FC Dordrecht. Beide clubs dienen van deze samenwerking te profiteren.

fey
feykei zegt 7090+
2 jaar geleden

Beter zelf promotie afdwingen, nu komen er maar maximaal 4 te spelen en je mag bij een latere verkoop geld afgeven aan Dordt.

G
Gast3621280142 zegt
2 jaar geleden

Nee feyenoord betaald salaris spelers dus zo levert dat dordrecht wat op naamsbekendheid en groei van andere spelers levert daarbij dan ook geld op.

G
Gast9683168441 zegt
2 jaar geleden

Als je spelers uit de huidige O18 of O21 stuurt weet je zeker dat je in het rechter rijtje eindigt.

G
Gast3992820220 zegt
2 jaar geleden

Goeie zet voor spelers die op niveau willen doorontwikkelen.

gas
gast5196908873 zegt 407+
2 jaar geleden

Die spelen allemaal al in de eerste divisie, het zou een goede zet zijn vooral als het betekent dat de spelers beter begeleid kunnen worden omdat ze bij 1 club zitten die ook nog eens op een steenworp afstand is.

Bjo
Bjorn zegt 11019+
2 jaar geleden

Een super mooi samenwerking