Unnerstall Geertruida De Vrij Hancko Hartman Wieffer Mattsson Timber Minteh Gimenez Gnonto.. Wellenreuther Bijlow Brenet Beelen Souttar Smal Zerrouki Willumsson Vilhena Flemming Odgaard Ueda Danjuma Paixao.. Pascal Janssen!!
- 😂
- 👍
- 😂 9
- 👍 1
Pascal Janssen !! Unnerstall Geertruida Beelen Hancko Hartman Timber Doan Wijnaldum Minteh Ueda Gnonto !! Wellenreuther Bijlow Brenet Pröpper Trauner Kongolo Smal Wieffer Flemming Vilhena Odgaard Danjuma Ivanusec Paixao
4-4-2 Wellenreuther - Wieffer Geertruida Beelen Hancko - v.d.Belt Nieuwkoop Timber Stengs - Gimenez Paixao.. van Sas Lamprou Read Zerrouki Milambo Lingr Ueda Ivanusec
Wellenreuther Geertruida Beelen Zerrouki Hancko Lopez Stengs Wieffer Timber Paixao Ueda.. Gimenez Jahanbakhsh Lingr Milambo v.d.Belt Read Lamprou v.Sas
Bijlow Geertruida Beelen Hancko Hartman Wieffer Ueda Timber Stengs Gimenez Paixao.. Wellenreuther Nieuwkoop Trauner v.d.Belt Zerrouki Jahanbakhsh Lingr
Wellenreuther Geertruida Trauner Beelen Hancko Wieffer Timber Zerrouki Minteh Gimenez Lingr..
Wellenreuther Geertruida Trauner Beelen Hancko Wieffer Zerrouki Timber Minteh Ueda Lingr.. Van Sas Lamprou Read Nieuwkoop Lopez Milambo Stengs Sauer Ivanusec Jahanbakhsh Gimenez Paixao..
Hancko op links Geertruida Trauner Beelen Hancko
- 👍
- 👍 1
Unnerstall Geertruida De Vrij Souttar Hartman Wieffer Wijnaldum Timber Bergwijn Gimenez Gnonto.. Bijlow van Sas Lamprou Brenet Beelen Pröpper Hendriks Smal Clasie Stengs Flemming De Wit Minteh Ueda Ivanusec..
- 😂
- 😂 1
Verbruggen Geertruida Beelen Schouten Dijk Hartman Timber F.De Jong Wijnaldum Malen Simons.. Flekken Bizot Dumfries De Ligt Ake Wieffer Til Veerman L.De Jong Danjuma Gakpo..
Bijlow Geertruida Beelen Hancko Hartman Wieffer K.Fujimoto K.Matsuki Minteh Ueda Ivanusec.. Wellenreuther Y.Sugawara R.Nishio H.Souttar Smal Zerrouki Y.Suzuki Vilhena Flemming Gimenez Paixao..
- 😂
- 😂 4
Ik zou Zerrouki en Jahanbakhsh en Trauner en Lamprou en Milambo en Hendriks en Nieuwkoop en Kasanwirjo en Pedersen en Lopez en Benita en Walewark Bozenik allemaal Verkopen.. .. Wellenreuther Bijlow v.Sas Geertruida Beelen Hancko Hartman Wieffer v.d.Belt Timber Minteh Stengs Lingr Ueda Sauer Ivanusec Paixao Gimenez Rodriguez moet je mee verder is het beste voor iedereen
Niet wg doen lijk mij het beste steek die miljoenen maar in de spaarpot
Vayrynen als trainer van Heerenveen weet alleen niet als het een trainer is zou kunnen
Speeldatum | Wedstrijd | Ruststand | Uitslag | Score |
---|---|---|---|---|
13 augustus 2023 | Feyenoord - Fortuna Sittard | 1 - 0 (0-0) | 3 - 1 (0-0) | 0 |
20 augustus 2023 | Sparta - Feyenoord | 1 - 2 (1-0) | 2 - 4 (2-2) | 2 |
27 augustus 2023 | Feyenoord - Almere City FC | 1 - 0 (3-0) | 2 - 0 (6-1) | 3 |
03 september 2023 | FC Utrecht - Feyenoord | 1 - 2 (1-2) | 2 - 4 (1-5) | 4 |
16 september 2023 | Feyenoord - sc Heerenveen | 1 - 0 (3-1) | 3 - 1 (6-1) | 4 |
19 september 2023 | Feyenoord - Celtic FC | 1 - 0 (1-0) | 3 - 2 (2-0) | 4 |
27 september 2023 | Ajax - Feyenoord | 1 - 1 (0-3) | 2 - 3 (0-4) | 2 |
30 september 2023 | Feyenoord - Go Ahead Eagles | 3 - 0 (1-0) | 5 - 0 (3-1) | 3 |
04 oktober 2023 | Atlético Madrid - Feyenoord | 1 - 1 (2-2) | 2 - 3 (3-2) | 1 |
08 oktober 2023 | PEC Zwolle - Feyenoord | 1 - 2 (0-1) | 1 - 4 (0-2) | 3 |
21 oktober 2023 | Feyenoord - Vitesse | 2 - 1 (2-0) | 4 - 1 (4-0) | 4 |
25 oktober 2023 | Feyenoord - S.S. Lazio | 1 - 1 (2-0) | 2 - 2 (3-1) | 0 |
29 oktober 2023 | FC Twente - Feyenoord | 1 - 2 (1-0) | 2 - 3 (2-1) | 1 |
04 november 2023 | RKC Waalwijk - Feyenoord | 1 - 2 (1-1) | 1 - 4 (1-2) | 3 |
07 november 2023 | S.S. Lazio - Feyenoord | 1 - 2 (1-0) | 2 - 6 (1-0) | 0 |
25 november 2023 | Excelsior - Feyenoord | 1 - 1 (1-1) | 1 - 3 (2-4) | 4 |
28 november 2023 | Feyenoord - Atlético Madrid | 2 - 1 (0-1) | 3 - 2 (1-3) | 0 |
07 december 2023 | Feyenoord - FC Volendam | 3 - 0 (1-1) | 5 - 1 (3-1) | 3 |
13 december 2023 | Celtic FC - Feyenoord | 1 - 0 (1-0) | 2 - 2 (2-1) | 3 |
17 december 2023 | Heracles Almelo - Feyenoord | 0 - 1 (0-2) | 0 - 5 (0-4) | 4 |
14 januari 2024 | Feyenoord - NEC Nijmegen | 1 - 1 (2-1) | 3 - 2 (2-2) | 1 |
15 februari 2024 | Feyenoord - AS Roma | 0 - 0 (1-0) | 1 - 0 (1-1) | 1 |
22 februari 2024 | AS Roma - Feyenoord | 1 - 1 (1-1) | 2 - 4 (1-1) | 2 |
25 februari 2024 | Almere City FC - Feyenoord | 1 - 3 (0-0) | 2 - 5 (0-2) | 2 |
Beter dan Lamprou Lingr Nieuwkoop Milambo Zechiel Walemark